Zamówienia

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

O szpitalu

Zamówienia publiczne

Licznik odwiedzin: 635452
  • 29/2016 - Modernizacja poszycia dachowego i kominów wraz z wykonaniem instalacji odgromowej w budynku Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny oraz budowa dodatkowej komunikacji pionowej w budynku A1 Szpitala .

    Termin składania ofert: 09.09.2016 - 03.10.2016
    Data przesłania zamówienia: 09.09.2016
    Roboty budowlane
    |
    Ogłoszony
    Rozwiń więcej >Schowaj >

    Zamawiający ogłasza przetarg nieograniczony poniżej 5 186 000 euro na Modernizację poszycia dachowego i  kominów wraz  z wykonaniem  instalacji odgromowej w budynku Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny  oraz  budowa dodatkowej komunikacji pionowej  w budynku A1 Szpitala .”

    SIWZ, ogłoszenie, specyfikacja techniczna i kosztorys ślepy w załączniku.

    Oferty należy składać do dnia 29 września 2016 r. do godz. 10:00 w siedzibie zamawiającego -kancelaria Szpitala.

    Zamawiający informuje, że przedłuża termin składania ofert i wyznacza  na dzień 3.10.2016 r. godz. 10:00.

    Pytania Wykonawców i odpowiedzi Zamawiajacego w załączniku.

    Zmiana ogłoszenia oraz kosztorys ślepy z poprawkami w załączniku.

    W dniu 3.10.2016 r o godzinie 10:15 odbyło się otwarcie ofert złożonych w postępowaniu.

    Informacja z otwarcia ofert w załączniku.

    Zamawiający przypomina o złożeniu dokumentu dotyczącego prznalezności do grupy kapitałowej lub nie, w terminie 3 dni.

    Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty w załączniku.